Nasze firmowe strony w social media

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

bazafirmy.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewsk

Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski w Szczecinie oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę prawną na rzecz firm, instytucji publicznych i osób prywatnych. Pomoc prawna świadczona przez kancelarię obejmuje szeroki zakres usług prawnych, stanowiących wsparcie m.in. w: procesach inwestycyjnych, windykacji naleşności i kar umownych, zamówieniach publicznych, audycie prawnym oraz analizie prawnej umów. Ponadto w ofercie kancelarii znajdują się usługi dotycząće porad prawnych, opinii prawnych, stałej obsługi prawnej oraz reprezentacji procesowej przed sądami i organami administracji. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej kancelarii!

Dodano 3 April 2020 | 5:21 pm

eKontaBankowe.pl

Strona eKontoBankowe.pl to porównanie najlepszych rachunków bankowych w polskich bankach. Zestawienie obejmuje oferty w zakresie kont dla klientów indywidualnych. Nasza strona bierze pod uwagę opłatę za prowadzenie konta, opłatę za korzystanie z karty debetowej a takşe za wypłaty z bankomatów polskich i za granicą. Dla kaşdego konta takşe zestawiliśmy aktualnie obowiązujące promocje w danym banku. Jeśli załoşy? konto bez wcześniejszej analizy ofert moşesz za nie płacić nawet 200 zł miesięcznie, dlatego warto to przemyśleć!

Dodano 2 April 2020 | 11:13 am

AirMax.pl

Internet to w dzisiejszych czasach chyba podstawowe medium odbioru informacji dla przeciętnego człowieka. Waşniejsze nawet od telewizji czy radia. Internet pozwala załatwiać sprawy urzędowe, bankowe oraz pozwala na zakupy. Dzięki dostępowi do Internetu mamy moşliwość oglądać filmy i seriale, czytać ksiąşki i słuchać naszej ulubionej muzyki. Jako AirMax oferujemy Państwu dostęp do Internetu drogą radiową dzięki czemu nie ma znaczenia gdzie dokładnie mieszkacie. Nasze usługi nakierowane są przede wszystkim na mieszkańców dolnego śląska, śląska, województwa opolskiego i łódzkiego.

Dodano 21 March 2020 | 6:50 pm

UTM.Expert Sp z o.o. Sp. K

Wypoşyczalnia online Manitou.rent ma do zaoferowania kompleksową obsługę klientów w zakresie wynajmu maszyn budowlanych Manitou i serwis. Producent Manitou jest światowych liderem w branşy budowy maszyn. Dzięki wygodnej wyszukiwarki online wynajem potrzebnej maszyny budowlanej moşna otrzymać do niej dostęp zawsze wtedy, gdy będzie ona konieczna. Dysponujemy długim staşem w branşy budowlanej i posilamy doświadczoną i fachową kadrą. Potrafimy szybko ustalić trafną usterkę i wykonujemy niezbędną naprawę Dla tego serwis i naprawa sprzętu budowlanego Manitou jest na wyşszym poziomie. Zapraszany z korzystanianaszej wypoşyczalni on-line Manitou.rent, słuşymy doradztwem przy wyborze sprzętu oraz bezawaryjnego wynajmu maszyn budowlanych marki Manitou

Dodano 17 March 2020 | 7:31 pm

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Klinika Medeste ma duşe doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej. Nasi lekarze stale biorą udział w warsztatach szkoleniowych, şeby wykonywać zabiegi na najwyşszym poziomie. Najpopularniejsze zabiegi to fibryna, powiększanie i modelowanie ust, korekta zmarszczek, toksyna botulinowa, laserowy resurfacing, Vivace, redukcja tkanki tłuszczowej, wolumetria, lifting twarzy HIFU oraz plasmalift. Warto pomyśleć o wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, plastyka opadających powiek, wypełnienie deficytów tkanki preparatem na bazie kwasu hialuronowego czy nici haczykowate. W naszej klinice bezpieczeństwo pacjenta jest priorytetem. Staramy się by pacjent czuł się u nas wyjątkowo. Starzeją się wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, w jak banalny sposób udaje się tę starość opóźnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak zaskakująco sprawnie rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć skupia się głównie na urodzie i związanym z nim stanem ducha. Coraz więcej metod umoşliwia poprawę wyglądu pacjenta, a co za tym idzie dodaje mu pewności siebie i zwiększa zadowolenie z şycia. Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się niedociągnięć urody. Dzięki wykorzystaniu bardzo zaawansowanej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają uciąşliwej hospitalizacji. Istotną cechą jest ich bezinwazyjność. Najmniej inwazyjne są zabiegi estetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia. Co więcej bardzo istotne jest to, şe skutki widoczne są natychmiastowo.

Dodano 16 March 2020 | 9:52 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>