Nasze firmowe strony w social media

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

bazafirmy.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Nowości w tworzywach, polipropylen, polietylen, poliftalamid, PMMA

Zapoznaj się z ich właściwościami i wybierz odpowiedni dla Ciebie.

Dodano 27 October 2020 | 12:00 am

Klik-24

Regularnie przelewasz pieniądze z Anglii do Polski i korzystasz z tradycyjnego przelewu bankowego? W takim razie pora to zmienić i zacząć korzystać ze znacznie szybszego i tańszego rozwiązania! Zachęcamy do zapoznania się z naszą intuicyjną i prostą w obsłudze platformą, która umożliwia transfery pieniędzy z UK do Polski. W celu rejestracji nie musisz nam przedstawiać żadnych dokumentów. Rejestracja jest szybka i prosta. Tak samo zresztą jak cała obsługa naszej platformy. Dzięki stworzonej przez nas platformie wykonasz w ekspresowym czasie przelewy z Anglii do Polski. Pieniądze na polskim koncie zostaną zaksięgowane w ciągu jednego dnia roboczego. Przestań już mnóstwo płacić za przekazy pieniężne z UK do PL i skorzystaj z naszej oferty! Dzięki nam możesz nie tylko zaoszczędzić, ale również będziesz mieć pewność, iż Twoje pieniądze znajdą się szybko na polskim koncie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Dodano 15 October 2020 | 7:27 pm

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Viki Family jest producentem pudełek tekturowych - klapowych, fasonowych i ozdobnych, z tektury litej lub falistej. Na opakowania możemy nanieść wielokolorowy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zespołem doświadczonych specjalistów, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Produkcją opakowań tekturowych zajmujemy się od 1981 roku Nasze pudełka powstają w Polsce, w fabryce zlokalizowanej pod Warszawą. Gwarantuje to krótki czas realizacji zleceń i szybką dostawę do klientów z woj. mazowieckiego. Posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council (FSC), nasze opakowania to produkty w pełni ekologiczne. Pudełka z certyfikatem FSC to najwyżej oceniane opakowania, pożądane przez konsumentów coraz bardziej świadomych problemów związanych z zanieczyszczeniem środowiska i zmianami klimatycznymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie opakowań i#8211; przygotujemy projekt/projekty, wykonamy prototyp, który kompleksowo przetestujemy,. Po akceptacji, wyprodukujemy odpowiednią partię opakowań tekturowych i dostarczymy je do odbiorcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta, szybką realizację zleceń oraz wysoką jakość opakowań kartonowych.

Dodano 30 September 2020 | 8:08 pm

Bella Plast Sp. z o.o. Sp.K.

Bella Plast to producent profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Systemy ociepleń budynków dla których nasza firma produkuje profile wykończeniowe (listwy elewacyjne) zwane są powszechnie metodą i#8222;lekką-mokrąi#8221;, gdzie element i#8222;lekkii#8221; to okładzina termiczna, a element i#8222;mokryi#8221; to tynk strukturalny. Dla tej technologii ocieplania budynków stosuje się nazwę BSO (bezspoinowe systemy ociepleń) i#8211; ETICS (a heat-insulating composite heat cladding system). Do prawidłowego wykonania elewacji w systemie BSO potrzebujemy: okładzinę termiczną, łączniki do montażu okładziny, siatkę zbrojącą z włókna szklanego, klej do montażu, tynk strukturalny oraz profile wykończeniowe (listwy elewacyjne). Firma Bella Plast prowadzi produkcję profili elewacyjnych od lat dziewięćdziesiątych XX w. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam oferować najwyższej jakości produkty, niezbędne do prawidłowego wykonania elewacji BSO, podnosząc jej jakość, żywotność i estetykę. Oferowane profile PCV to nasze projekty, przygotowane i produkowane w Polsce, w fabryce zlokalizowanej w okolicach Warszawy. To najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, chronione patentami i posiadające wiele wyróżnień i certyfikatów potwierdzających ich wysokie walory użytkowe, m.in Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości profile elewacyjne, służymy również doradztwem technicznym, wsparciem szkoleniowym i handlowym. Zapraszamy do współpracy.

Dodano 29 September 2020 | 7:13 pm

ECO FUTURA

Aloes to wspaniała roślina lecznicza, z której mocy możemy korzystać na wiele sposobów. Wiadomo, że zagęszczony sok z aloesu świetnie sprawdza się jako naturalny lek na zaparcia, może się też okazać cennym sojusznikiem tych osób, które muszą się uporać z hemoroidami. Aloes często pojawia się też w leczniczych preparatach, a jego obecność chętnie uwzględniają te suplementy diety, które mają pomagać nam w walce z problemami związanymi ze zbyt wolną przemianą materii. Aloes ma bardzo dobry wpływ na ogólny stan naszego samopoczucia i zdrowia, nic więc dziwnego, że często pojawia się jako dodatek do ziołowych mieszanek, których głównym celem jest wzmocnienie organizmu. Aloes świetnie sprawdza się też jako naturalny kosmetyk, a wyciąg z tej rośliny często pojawia się w kremach i balsamach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Aloes koi i nawilża, dzięki czemu utrzymanie skóry w dobrym stanie jest o wiele łatwiejsze. Sok z aloesu pomaga nam też w walce z bakteriami oraz stanami zapalnymi, dzięki czemu ta roślina staje się cennym wsparciem dla każdego, kto marzy o pięknej i zdrowej zarazem skórze. Aloes Forever to producent specjalizujący się w wytwarzaniu kosmetyków, soków oraz suplementów diety opartych o sok aloesowy.

Dodano 5 August 2020 | 7:12 pm

Parking Balice Kraków ParkujGo

Dziś turystyka doświadcza autentyczny renesans własnego prosperowania. Ludzie coraz bardziej lubią jeździć na wczasy, zwiedzać innowacyjne miejsca oraz podróżować w nowe. Wszystko to zapewne wiąże się ze wzbogaceniem naszego społeczeństwa niemniej jednak także z otwarciem granic stworzonego przez nas państwa razem z przystąpieniem do Unii Europejskiej. Pozwalają też usługi rodzaju parking lotnisko Balice. Dziś w gruncie rzeczy nie należy ogromnego nakładu pracy czy kolosalnych pieniędzy by podróżować. Tak w rzeczy samej należy przede wszystkim najzwyczajniej w świecie poprawnie wszystko planować bowiem plan jest kluczem do sukcesu.

Dodano 1 July 2020 | 7:22 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>