Nasze firmowe strony w social media

Strona index katalogu >>

Publikowany przez katalog opis firmy to marketing w mediach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

bazafirmy.pl Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Małgorzata - Dekoracja i Automatyka

Dziękujemy za zainteresowanie się marką Małgorzata. Nasza firma jest rozwijającym się biznesem, który opiera się wyłącznie o rodzimy kapitał. W Małgorzacie osiągnęliśmy mistrzostwo w produkcji ozdobnych zasłon okiennych dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. Nasze wyroby można zamówić zarówno osobiście, jak też i za pośrednictwem Internetu, np. z Warszawy. W oparciu o nasze doświadczenie możemy przedstawić klientom szeroki wybór szytych na miarę zasłony w bardzo korzystnej cenie. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i mamy nadzieję, że prezentowane wyroby spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Dodano 5 February 2021 | 8:09 pm

Radio Taxi Serc

Radio Taxi Serc nie jest kolejną zwyczajną korporacją taksówkarską. Jak sama nazwa wskazuje, firmie zależy na pomocy słabszym, chorym i potrzebującym. Taxi Wrocław oczywiście realizuje typowe przewozy, ale to tylko część świadczonych usług. Taksówka we Wrocławiu proponuje też przewóz dzieci pod opieką kierowcy. Istnieje możliwość zlecenia załatwienia spraw urzędowych lub dowiezienia zakupów. Taxi Wrocław aktywnie prowadzi też działalność charytatywną, przekazując pieniądze na wsparcie niepełnosprawnych czy chorych osób.

Dodano 3 February 2021 | 7:16 pm

Auto Serwis

Niepełnosprawność często powoduje trudności w przemieszczaniu się. Typowy samochód nie musi spełniać warunków do bezpiecznego z niego korzystania, dlatego wykonywana jest adaptacja samochodu dla osób niepełnosprawnych. Zajmuje się tym Auto Serwis. Przystosowanie auta dla niepełnosprawnych jest różne, w zależności od niepełnosprawności i ograniczeń kierowcy. Szczególnie istotne jest również parkowanie dla niepełnosprawnych. Musi być łatwe i bezpieczne. Auto Serwis wykonuje adaptacje szybko i fachowo.

Dodano 2 February 2021 | 6:58 pm

Osuszacze24

Wilgoć w budynkach jest bardzo kłopotliwa, a może stać się także niebezpieczna. Pojawiająca się po krótkim czasie pleśń jest niebezpieczna dla zdrowia. Firma Osuszacze24 przychodzi w takich sytuacjach z pomocą. Osuszanie budynków Kraków za pomocą odpowiedniego sprzętu jest skuteczne i trwałe. Właśnie odpowiedni osuszacz powietrza można wypożyczyć od Osuszacze24 i pozbyć się skutecznie kłopotu. Pracownicy firmy chętnie doradzą jak sprawnie przeprowadzić osuszanie Kraków oraz który model osuszacza będzie najlepszy. Na stronie osuszacze24.pl można znaleźć podstawowe parametry techniczne związane z tymi urządzeniami.

Dodano 2 February 2021 | 6:57 pm

Kafka Concept

Dobrze dobrane buty ślubne stanowią gwarancję wygody, ale także bezpieczeństwa. Zbyt duże lub zbyt małe obuwie pogarsza stabilność, a to prosta droga do upadku. Kafka Concept dostarcza nie tylko solidne, ale również piękne buty do ślubu. W ofercie znajdują się czółenka, sandały, baleriny, a także reprezentacyjne buty na wyższych obcasach. Wszystkie te buty ślubne są szyte ręcznie w niewielkich, włoskich manufakturach. Kafka Concept nie toleruje kompromisów pod względem jakości dlatego obuwie jest piękne i wygodne.

Dodano 2 February 2021 | 6:56 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>