kanał rss|    Strona domowa Telefony,tablety Dołącz firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Evobus

Słowa kluczowe: busy do Anglii, busy do Polski, busy z Polski do Anglii, busy z Anglii do Polski, przewóz osób do Anglii i Polski,przewóz Polska Anglia

Evobus- Zamość

Opis firmy Evobus:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. W swojej ofercie mamy przewóz osób do Anglii i Polski w niskich cenach. Nazywamy się Evobus i prowadzimy wyjątkowe usługi. Postawiliśmy na innowacyjność i uruchomiliśmy witrynę internetową pod adresem evobus-anglia.pl za pośrednictwem której można zarezerwować przejazd na trasie Polska Anglia. Aby zarezerwować busy do Anglii wystarczy wypełnić formularz i potwierdzić w ciągu 12 godzin. Innym sposobem jest telefon do nas. Jesteśmy nowoczesną firmą i świadczymy usługi w systemie Door to Door. Z nami podróżujesz spod drzwi domu bezpośrednio na miejsce. Busy do Anglii i busy do Polski kursują kilka razy w tygodniu z wielu miejsc na terenie obydwu krajów. Dopasowujemy się do potrzeb klientów i dlatego zawsze podróżujemy spod adresu pod adres wskazany przy rezerwacji. Swoje usługi kierujemy do wszystkich osób decydujących się na przewóz Polska Anglia. Wyróżniają nas korzystne ceny i indywidualne podejście do każdego pasażera. Z nami możesz podróżować zarówno sam jak i z rodziną, znajomymi, a nawet ekipą z pracy. Podróże z nami możesz odbywać w różnym celu np. wybierając się do pracy, na urlop, w odwiedziny, na szkolenie , wycieczkę lub firmowy wyjazd integracyjny i nie tylko. Możesz mieć pewność, że bez znaczenia w jakim celu jedziesz z nami zawsze dotrzesz do celu na czas. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich potrzeb, po to by podróżowało Ci się lepiej. Rezerwując u nas bilet na busy do Anglii lub Polski masz pewność podróży w komfortowych warunkach z dodatkowymi udogodnieniami, a to ma bardzo duże znaczenie i pozytywny wpływ na samopoczucie podczas jazdy. Swoim pasażerom serwujemy nawet kawę i herbatę, by czuli się przyjemnie. Warto wybrać sprawdzoną firmę, taką jak my ponieważ działamy legalnie i podróżując z nami jesteś ubezpieczony na czas przejazdu więc możesz czuć się spokojniej.

Evobus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Zamoyskiego 56/38

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel. 734669669

Tel.kom. +48 734 669 669

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://evobus-anglia.pl

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: We are a company with many years of experience. We offer transport of people to England and Poland at low prices. We are called Evobus and we run exceptional services. We focused on innovation and launched the website at evobus-anglia.pl through which you can book a trip on the route Poland. To book a bus to England simply complete the form and confirm within 12 hours. Another way is to call us. We are a modern company and provide services in the Door to Door system. With us, you travel from the door of your home directly to the place. Buses to England and buses to Poland run several times a week from many places in both countries. We adapt to the needs of customers and that's why we always travel from the address to the address indicated at the booking. We direct our services to all persons deciding to transport Poland England. We are distinguished by favorable prices and individual approach to each passenger. With us you can travel both alone and with family, friends and even a team from work. You can travel with us for various purposes, for example, by going to work, on holiday, visiting, training, a trip or company integration trip, and more. You can be sure that no matter what purpose you travel with us, you will always reach your destination on time. We are flexible and we adapt to your needs in order to make you travel better. By booking a ticket for a bus to England or Poland, you can be sure of traveling in comfortable conditions with additional amenities, and this is of great importance and a positive effect on the well-being while driving. We serve even passengers with coffee and tea to make them feel good. It is worth choosing a reliable company, just like us because we operate legally and traveling with us you are insured for the time of travel so you can feel calmer.

Oferta firmy: Zajmujemy się przewozem osób do Anglii i Polski. Swoje usługi kierujemy do wszystkich, którzy podróżują na trasie Polska Anglia. Kursujemy kilka razy w tygodniu w obydwu kierunkach. Wyjeżdżamy z wielu miast na terenie Anglii i Polski, jednak swoje usługi dostosowaliśmy do potrzeb klientów i kursujemy w systemie spod adresu pod adres. Zarówno busy z Polski do Anglii jak i busy z Anglii do Polski przeprawiają się Eurotunelem. Gwarantujemy sprawne i komfortowe przejazdy. Ceny busów do Anglii zaczynają się od 350 złotych. Busy z Polski do Anglii wyjeżdżają w poniedziałki, czwartki i soboty, busy z Anglii do Polski wyjeżdżają w wtorki, soboty, niedziele i poniedziałki. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zarezerwować przejazd telefonicznie lub przez witrynę evobus-anglia.pl Oferujemy tanie bilety i korzystne promocje dla naszych klientów. Trzecie wyjazd za pół ceny, szósty przejazd za złotówkę.

Oferta firmy/wersja angielska: We transport people to England and Poland. We direct our services to all those traveling on the Polish England route. We go back and forth several times a week. We leave from many cities in England and Poland, but we have adapted our services to the needs of our clients and we start the system from the address to the address. Both buses from Poland to England and buses from England to Poland are crossing Eurotunnel. We guarantee efficient and comfortable travel. The price of buses to England starts from PLN 350. Buses from Poland to England leave on Mondays, Thursdays and Saturdays, buses from England to Poland depart on Tuesdays, Saturdays, Sundays and Mondays. To use our services, just book a trip by phone or via evobus-anglia.pl. We offer cheap tickets and favorable promotions for our clients. The third trip for half the price, the sixth trip for PLN 1.

Osoba do kontaktu- Evobus


 

Wpis nr 1374- Evobus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-07-30

Wyświetleń wizytówki 392

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Ergobus bus do Anglii

Wakacje już się zaczęły, a ty nadal nie masz żadnego pomysłu na wyjazd? Znudziły ci się pl ...

Kościerski bus

Busy do Niemiec to jeden z najpopularniejszych środków transportu, jaki możecie ostatnio z ...

Beata Bus

Praca obecnie to nie problem, kto chce ten pracuje, kto nie chce ten głoduje. Fakt, że cza ...

Psychotesty Kraków. Badania psychologiczne

Nasza firma stanowi Pracownię Psychologiczną i Psychotechniczną w Krakowie, w dzielnicy Pr ...

bus-holandia

Zajmujemy się usługami transportowymi od wielu lat. Zatrudniamy tylko profesjonalnych kier ...

Super Busy

Tanie busy Polska Anglia z Zamościa w województwie lubelskim? W Zamościu jest co najmniej ...

angliabus

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przedmiotem naszej działalności gospodarcze ...

Grandbus

Szukasz sprawdzonego przewozu osób i paczek na trasie Polska Anglia? Trafiłeś idealnie. Na ...

Integral Logistics sp. z o.o.

Zależy Ci na profesjonalnie zorganizowanym transporcie międzynarodowym lub krajowym? Wobec ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |  <> |