Strona głównauslugi

Portal znany księgowy pomoże ci przy wyborze księgowego w twoim mieście

Data: 2021-01-30, Data edycji: 2021-06-20

Postaramy ci się pomóc przy wyborze dobrego księgowego z twojego miasta. Naszym celem jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych naszych partnerów przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności naszych działań z aktualnymi przepisami.

Oferta portalu Znany-księgowy.pl


Od ponad 20 lat proponujemy księgowość. Dzięki rzetelności, umiejętnościom i otwartości na potrzeby klienta zbudowaliśmy mocną markę na rynku. Tylko w stu procentach świadome działania poparte analizami wykonanymi w oparciu o aktualne przepisy, dają nam szanse graniczące z pewnością na osiągnięcie sukcesu. Informacje o naszym biurze podatkowym Znany Księgowy znajdziesz na naszej stronie www. Naszym klientom zapewniamy przeprowadzenie audytu przez biegłych rewidentów. Audyt księgowy pozwala potwierdzić prawidłowość opracowanych danych i umożliwia zweryfikowanie procesów kontroli wewnętrznych zaimplementowanych w firmie. Wykaz znalezionych błędów zwiększających ryzyko podejmowanych działań oraz wyszczególnione od audytora rekomendacje mogą zostać wykorzystane przez osoby zarządzające. Ponadto pozytywna opinia otrzymana od audytora działa na korzyść spółki w przypadku szukania zewnętrznych źródeł dofinansowania.
Sporządzimy dla ciebie spersonalizowaną ofertę handlową. W przypadku akceptacji naszej oferty handlowej oraz zamieszczonego cennika, rozpoczynamy współpracę podpisując umowę. Prawidłowy rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko działania pro-aktywne, ale przede wszystkim działania oraz akcja, nakierowana na multiplikację korzyści przy minimalizacji kosztów i strat. My pomożemy ci osiągać sukcesy w interesach. Nasze biuro podatkowe ma certyfikat księgowy wydany przez ministerstwo finansów. Możemy więc państwu pomagać w księgowości.

Nasze działania.


Pozyskujemy dotacje na rozwój firm, na wystartowanie działalności gospodarczej oraz rozwój gospodarstw rolnych. Wszystkie proponowane przez nas usługi księgowe świadczone są na najwyższym poziomie. Zautomatyzowanie poprzez program standardowych czynności księgowych daje możliwość wygospodarować dla klientów więcej czasu koniecznego do rozwiązywania i załatwiania problematycznych spraw. Im większa firma, tym większa odpowiedzialność w stosunku do pracowników, urzędów, zusu, zleceniobiorców, dlatego dywersyfikując ryzyko, należy skierować się ku prowadzeniu paru podmiotów naraz. Dowiedz się od nas jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla twojego biznesu. U nas porównasz ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych. Sprawdź naszą usługę na naszej stronie internetowej - https://znany-ksiegowy.pl. Dzięki naszej pomocy będziesz miał do dyspozycji doświadczonego, sumiennego księgowego z wieloletnim doświadczeniem. Przykładowo, jeśli jesteś z Katowic i szukasz księgowego na Śląsku, możesz zobaczyć tutaj - https://znany-ksiegowy.pl/slaskie . Zaufaj portalowi znany księgowy. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

Przeczytaj również:

Olej przepracowany ważne informacje dla restauratorów i nie tylko Jak wybrać firmę do wywozu oleju przepracowanego?

Bogactwo różnorodności, czyli nie samym chlebem człowiek żyje Piekarnia rodzinna Guzik oferuje tradycyjnie pyszny chleb, bułki, ciasta i ciastka kruche, pączki i przekąski

Jakie mają być Twoje okna Planujesz wymianę okien- kilka rad w tym temacie.