kanał rss|    Strona domowa Telefony,tablety Dołącz firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Super Busy

Słowa kluczowe: busy z Polski do Anglii, busy do Anglii, przewóz osób, busy Polska Anglia, busy do Polski, busy z Anglii do Polski, bus do Anglii, busy door to door Anglia, paczki do Anglii, przeprowadzki Polska Anglia

Super Busy- Zamość

Opis firmy Super Busy:

Tanie busy Polska Anglia z Zamościa w województwie lubelskim? W Zamościu jest co najmniej kilka firm przewozowych, które oferują busy do Anglii i Polski z UK. Wśród nich największą popularnością cieszy się przewóz osób do Anglii SuperBusy. Pełen doświadczenia przewoźnik oferujący przejazd door to door w atrakcyjnej cenie. Nowoczesna flota samochodów, dostosowanych do warunków podróżowania przez długie godziny. Wnętrze aut profesjonalnie przerobione, tak żeby każdy pasażer mógł się poczuć komfortowo. Cena busa do Anglii zaczyna się już 350 zł. W tej cenie będziesz mógł zabrać bagaż do 30 kg i masz gwarancję, że przyjedziemy pod ustalony adres i dowieziemy Cię na miejsce wskazane podczas rezerwacji telefonicznej. Oferujemy przewozy w następujące dni tygodni: poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota i niedziela. Jeździmy z 11 województw, a mianowicie: lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie i lubuskie. Zapewniamy sprawny i komfortowy przejazd z przeprawą przez Eurotunel. Tanie busy do Anglii to oferta nie do przebicia przez konkurencję i może dlatego jesteśmy najczęściej wybieranym przewoźnikiem oferującym busy z Polski do Anglii. Zapraszamy do podróżowania z nami!

Super Busy

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Piłsudskiego 14/30,

Województwo: Lubelskie

Tel.kom. 734709709

Zatrudnionych: 2

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: Cheap buses Poland Anglia from Zamość in Lublin Province? There are at least several transport companies in Zamość that offer buses to England and Poland from the UK. Among them, the most popular is the transport of people to the SuperBusy England. A full experience carrier offering a door to door transfer at an attractive price. A modern fleet of cars, adapted to travel conditions for long hours. The interior of the car professionally reworked, so that every passenger could feel comfortable. The price of a bus to England starts already PLN 350. At this price you will be able to take luggage up to 30 kg and you are guaranteed that we will come to the address and we will deliver you to the place indicated during the phone booking. We offer transport on the following days of the week: Monday, Tuesday, Thursday, Saturday and Sunday. We travel from 11 provinces, namely: lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie and lubuskie. We provide an efficient and comfortable ride with a crossing by Eurotunnel. A cheap bus to England is an offer that can not be beaten by competitors and maybe that\'s why we are the most frequently chosen carrier offering buses from Poland to England. We invite you to travel with us!

Oferta firmy: Firma SuperBusy oferuje busy z Polski do Anglii w niskiej cenie. Mamy ponad 5 lat doświadczenia, dobrych kierowców i miliony kilometrów na trasie Polska Anglia na koncie. Cena przejazdu zaczyna się od 350 zł. Oferta obejmuje przejazd z adresu pod adres. Nie wozimy paczek razem z pasażerami. Prowadzimy wyłącznie przewóz osób do Anglii i Polski.

Oferta firmy/wersja angielska: The SuperBusy company offers buses from Poland to England at a low price. We have over 5 years of experience, good drivers and millions of kilometers on the Poland England route. The price of the journey starts from PLN 350. The offer includes travel from the address to the address. We do not carry parcels with passengers. We only carry people to England and Poland.

Osoba do kontaktu- Adrian

Data aktualizacji: 2018-12-12


 

Wpis nr 1143- Super Busy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-06-14, Data edycji: 2018-12-12

Wyświetleń wizytówki 1052

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Ergobus bus do Anglii

Wakacje już się zaczęły, a ty nadal nie masz żadnego pomysłu na wyjazd? Znudziły ci się pl ...

Kościerski bus

Busy do Niemiec to jeden z najpopularniejszych środków transportu, jaki możecie ostatnio z ...

Beata Bus

Praca obecnie to nie problem, kto chce ten pracuje, kto nie chce ten głoduje. Fakt, że cza ...

Psychotesty Kraków. Badania psychologiczne

Nasza firma stanowi Pracownię Psychologiczną i Psychotechniczną w Krakowie, w dzielnicy Pr ...

bus-holandia

Zajmujemy się usługami transportowymi od wielu lat. Zatrudniamy tylko profesjonalnych kier ...

angliabus

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przedmiotem naszej działalności gospodarcze ...

Grandbus

Szukasz sprawdzonego przewozu osób i paczek na trasie Polska Anglia? Trafiłeś idealnie. Na ...

Integral Logistics sp. z o.o.

Zależy Ci na profesjonalnie zorganizowanym transporcie międzynarodowym lub krajowym? Wobec ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |  <> |