kanał rss|    Strona domowa Telefony,tablety Dołącz firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Słowa kluczowe: producent opakowań tekturowych, opakowania tekturowe, opakowania kartonowe, pudełka tekturowe, pudełka kartonowe, kartony warszawa, producent opakowań Warszawa, producent opakowań kartonowych

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- Zabraniec

Opis firmy Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.:

Viki Family jest producentem pudełek tekturowych - klapowych, fasonowych i ozdobnych, z tektury litej lub falistej. Na opakowania możemy nanieść wielokolorowy nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zespołem doświadczonych specjalistów, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Produkcją opakowań tekturowych zajmujemy się od 1981 roku Nasze pudełka powstają w Polsce, w fabryce zlokalizowanej pod Warszawą. Gwarantuje to krótki czas realizacji zleceń i szybką dostawę do klientów z woj. mazowieckiego. Posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council (FSC), nasze opakowania to produkty w pełni ekologiczne. Pudełka z certyfikatem FSC to najwyżej oceniane opakowania, pożądane przez konsumentów coraz bardziej świadomych problemów związanych z zanieczyszczeniem środowiska i zmianami klimatycznymi.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie opakowań – przygotujemy projekt/projekty, wykonamy prototyp, który kompleksowo przetestujemy,. Po akceptacji, wyprodukujemy odpowiednią partię opakowań tekturowych i dostarczymy je do odbiorcy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta, szybką realizację zleceń oraz wysoką jakość opakowań kartonowych.

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa oferuje produkcję opakowań kartonowych w dowolnym wymiarze i fasonie. Produkujemy pudełka kartonowe klapowe – najpopularniejsze opakowania transportowe oraz pudełka kartonowe fasonowe, których różnorodność jest ogromna. Nasze pudełka nadają się na opakowania zbiorcze i do pakowania pojedynczych produktów. Produkujemy również inne akcesoria zabezpieczające towar w opakowaniu – kratki, przekładki, usztywniacze, wypełniacze – wszystko z tektury, materiału przyjaznego dla środowiska.
Projekt opakowania możemy przygotować indywidualnie, według specyfikacji klienta lub można skorzystać z gotowych rozwiązań, zaprojektowanych przez nas do konkretnych zastosowań. Posiadamy projekty m.in. pudełek wysyłkowych dla e-commerce, pudełek archiwizacyjnych, kopert tekturowych, kartonów do przeprowadzki i innych opakowań.
Na opakowania nanosimy wysokie jakości nadruk fleksograficzny lub offsetowy. Nadruk fleksograficzny jest nanoszony bezpośrednio na tekturę i jest korzystny cenowo nawet przy krótkiej serii produkcyjnej. Nadruk offsetowy jest nanoszony na papier, którym następnie oklejane są pudełka kartonowe. To tzw. Pudełka kaszerowane -najwyższej jakości opakowania kartonowe dla najbardziej wymagających klientów.

Osoba do kontaktu- Viki Family


 

Wpis nr 2916- Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-09-29

Wyświetleń wizytówki 810

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Opakowania i palety:

Berg-Hurt

Każdy, kto magazynuje lub wysyła towar wie, że jego uszkodzenie jest możliwe i kosztowne. ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |  <> |