kanał rss|    Strona domowa Telefony,tablety Dołącz firmę Kontakt Cennik Blog Regulamin Rejestracja Logowanie |   

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe, biuro księgowe, księgowy, księgowa, dobry księgowy, tania księgowość, biuro księgowe

Biuro rachunkowe Znany Księgowy- Żywiec

Opis firmy Biuro rachunkowe Znany Księgowy:

Uważamy, że aby razem osiągnąć sukces musimy stworzyć zespól, oparty na silnych relacjach i głębokim wzajemnym zaufaniu. Nasze biuro podatkowe oferuje usługę księgowości przez internet swoim klientom. Jako doradcy gwarantujemy wam wysoką jakość usług jak również pewność należytego ich wykonania. Sprawy księgowe prowadzi zgrany zespół wykwalifikowanych księgowych posiadających świadectwa kwalifikacji ministerstwa finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza oferta jest elastyczna oraz skierowana zarówno do firm jednoosobowych, jak i spółek, fundacji i stowarzyszeń. Proponujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do oczekiwań każdego klienta. Pomagamy w wyborze najlepszej formy opodatkowania. Z dumą możemy stwierdzić, że wspomagamy przedsiębiorców z całego kraju. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy łączy online tradycyjne świadczenie usług księgowych z nowoczesną technologią it poprzez wdrożoną platformę księgową.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Kategoria: Finanse

Podkategoria: Biura rachunkowe

Miasto: Żywiec

Ulica nr: Nad Markiem 5

Kod pocztowy: 34-300

Województwo: Śląskie

Tel.kom. 794515245

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://znany-ksiegowy.pl

NIP: 5532431950

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Nasza oferta obejmuje zakres: księgowość pełna i uproszczona, opracowujemy deklaracje oraz sprawozdania finansowe bez zbędnych kosztów. Dodatkowo dla przedsiębiorców oferujemy obsługę kadrowo-płacową, przygotowujemy wszelkie dokumenty pracownicze.
Reprezentujemy naszych klientów przed instytucjami. Zakładamy Spółki. Być może najodpowiedniejszą formą prawną dla państwa działalności jest spółka komandytowa? To rzadko spotykany rodzaj spółki – z chęcią przedstawimy ci zalety związane z prowadzeniem działalności w formie spółki komandytowej, przeanalizujemy twoją sytuację, poradzimy oraz zaproponujemy rozwiązanie. Następnie możemy zarejestrować spółkę oraz poprowadzić jej rachunkowość. Proponujemy obsługę księgowo-kadrową w pełnym zakresie. Ponadto doradzamy firmą w innych sprawach urzędowych prowadzonych przez zagraniczne instytucje. Uczciwie podchodzimy do swojej pracy. Prezentujemy kilka czynników od których zależy wysokość comiesięcznej płacy za wykonywane czynność księgowych oraz ponoszoną odpowiedzialność: liczba dokumentów, ilość pracowników, wielkości obrotów, zakres prowadzenia obsługi. Jeżeli nie możesz dogadać się z aktualnym biurem rachunkowym lub jesteś nowym przedsiębiorcom zachęcamy cię do współpracy z naszym biurem rozliczeniowym. Pomożemy ci poznać biznes i przekonać ciebie, że to jest świetna gra w której warto jest się rozwijać. Czekamy na waszą decyzję licząc, że już wkrótce będziemy mogli z państwem rozpocząć współpracę.

Osoba do kontaktu- Aleksandra Lipart


 

Wpis nr 3019- Biuro rachunkowe Znany Księgowy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2021-02-01

Wyświetleń wizytówki 876

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Biura rachunkowe:

GetProfit.pl

Jesteśmy biurem rachunkowym i księgowym z Jaworzna w województwie śląskim. Oferujemy oczyw ...

BRDK sp. z o. o.

Jesteśmy biurem rachunkowym z Kielc. W swojej ofercie mamy szeroko rozumiane usługi rachun ...

SigmaPARTNER

Prowadzenie własnej firmy jest wystarczająco czasochłonne, dlatego warto wybrać usługi ksi ...

Partner BM Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze biuro rachunkowe Nowe Dwór Mazowiecki kieruje ofertę do małych i średnich firm a t ...

Helios Audyt i Księgowość

Szeroki zakres usług księgowych oraz prowadzenie spraw kadrowych to główne atutu jakimi dy ...

Wizytówka firmy

 

Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |  <> |